Koos on soodsam

Alginaadisegaja Alghamix II + alginaat Hydrogum 5

Hea jäljend eeldab kindlat kätt. Oleme veendunud, et meie kliendid on osavad jäljendivõtjad. Seepärast pakume teile väärilist komplekti, et töö saaks suurepäraselt vormistatud. Koos alginaadisegajaga Alghamix II anname kaasa 12 pakki (12 x 453g) alginaati Hydrogum 5. Komplekti hind on ainult 339.- eur (tavahind 519,71 eur).

 
EMV015_Render01_v2ike.jpg

Alghamix II

Saavutamaks ühtlast ja mullidevaba konsistentsi on Zhermack loonud lihtsa, kuid efektiivse mehaanilise segaja alginaadile silikoonile ja kipsile. Masinal on kaks kiirust. Lisaks segajale leiad karbist ka plastmassist spaatli ja halli silikoonkausi (350 ml).

Hydrogum 5

Hydrogum 5

Hydrogum 5

Hydrogum 5 on tuntud kui 5-päeva alginaat, mis tähendab, et korrektselt pakendatud jäljend on kasutatav ka 120 tunni möödudes. Nii võib kindel olla, et tehnikuni jõuab tegelikkust peegeldav hambajäljend.

Alginaati tuleb suus hoida ainult 45 sekundit.

Sobib eemaldatavate proteeside, diagnostiliste mudelite ja antagonisthammaste jaoks.

Hurrimix - täisautomaatne segaja

Kui leiad, et materjalide segamine tuleks jätta täielikult masinate hoolde, siis küsi sarnast pakkumist Hurrimixile. Hurrimix pakub eelseadistatud segamisprogramme Zhermacki materjalidele. Valitud materjal segatakse töövalmis väga kiiresti, saavutades seejuures veelgi parema kvaliteedi.

Automaatne segaja Hurrimix

Automaatne segaja Hurrimix

Näidatud hindadele lisandub käibemaks. Pakkumine kehtib kuni 30.11.2016.