Puuriotsikud, lihvkivid, kahekomponentne silikoon...

Hambameditsiin nõuab täpsust ja absoluutsesse tippu kuuluvad töövahendeid. Kabinetis ja hambalaborites kasutust leidvad seadmed on leidnud tee ka teiste erialade esindajate töölauale, sest väärt tööriist teeb töötamise efektiivsemaks ja meeldivamaks. Nii pakume oma materjale kõigile, kes oma töö või hobiga kvaliteetsema lõpptulemuse poole püüdlevad.

 
 
Kõvas

Puuriotsikud, küünepuurid, lihvkivid

Nagu küünetehnik, töötleb ka hambatehnik akrüüli ja lisaks sellele mitmeid teisi materjale, mis vajavad efektiivseid lõike- ja poleerimisvahendeid.

Pakume teile puuriotsikuid ehk kõvasulamfreese, mis on pikaealised ja väga heade tööomadustega. Meie kataloogist leiavad omale freesid ka vasakukäelised tehnikud.

Küsige meilt ka keemiakindlaid kummikindaid. Nitriilkindad on töötamiseks mitmesuguste kemikaalidega, kus latekskinnas sobimatuks osutub.

 
Silikoon segatakse vahekorras 1:1 (pilt: Zhermack).

Silikoon segatakse vahekorras 1:1 (pilt: Zhermack).

Kahekomponentne silikoon, Mudelikips

Paljude kunstnike hulgas on populaarsust võitnud dubleerimissilikoon Elite Double. Silikoon võimaldab vorme võtte väga erinevatelt materjalidelt: vaha, kips, betoon, luu, akrüül, metallid. Saadud jäljend on detailne ja korduvkasutatav.

Silikooni kasutamine on lihtne: valge katalüsaator ja värviline baasmaterjal tuleb segada vahekorras 1:1. Kui värv on ühtlane, võib silikooni eelnevalt hästi puhastatud vormi valada. Silikooniga töötades on oluline tähele panna, et katalüsaator ja baasmaterjal tahtmatult kokku ei puutuks. Ka pakendite korkide vahetusse minnes võib reaktsioon pudeli sisu rikkuda.

Meie dubleerimissilikoonid on 1+1 kg pakendites. Hind koos käibemaksuga on 79,61 eur. Kliendi transport tagab 5% soodustust.
Dubleerimissilikoon on saadaval erineva lõppkõvadusega: 8, 16, 22 ja 32 sh A. Küsi saadavust.

Oleme saanud head tagasisidet hambalaborites kasutatavale kipsile. Meie kipsid (picodent) on erineva kõvaduse ja värviga. Hambamudelite valamiseks loodud kipsidel on alati kaks olulist omadust: need on täpse detaili reproduktsiooniga ja nende maht muutub kõvanedes minimaalselt. Selliseid näitajaid hindavad kõrgelt ka restauraatorid.

 
Kõvasulampuuride mõõdud algavad 0,2 millimeetrist.

Kõvasulampuuride mõõdud algavad 0,2 millimeetrist.

Kõvasulampuurid ja metallide töötlemine

Hambatehnikute töölaualt võib leida materjale, mille töötlemine on võimalik üksnes kõvasulam- või teemantinstrumentidega. Töö lõppedes peavad olema detaili pinnad poleeritud ja perfektsed.

Kui soovite puurida, freesida, lõigata või poleerida detaili, millel kümnendik millimeetrist on juba oluline näitaja, siis leiate meilt sobiva vahendi. Varustame täppisinstrumentidega peenmehaanikuid, autoklaasitöökodasid ja ehtekunstnikke.